Kavárna Slávia

Obědové menu

30.3. - 3.4. 2015

V příloze je nabídka na celý týden. Tato nabídka je denně rozšířena o jeden salát. Vždy u nás najdete minimálně jedno vegetariánské jídlo.

Obědové menu:

Týdenní obědové menu

23.3. - 27.3. 2015, 99 Kč V příloze je nabídka na celý týden. Tato nabídka je denně rozšířena o salát. Vždy u nás najdete minimálně jedno vegetariánské jídlo.

Obědové menu:

Aktuality

Velikonoční nabídka

...více...

6. dubna 2015 - Velikonoční pondělí - máme otevřeno až od 9 hodin. Od pátku 3.dubna máme speciální velikonoční menu. Budeme se na Vás moc těšit.

Zimní menu v kavárně Slavia

...více...

S novým roke pro Vás máme zimní menu. Přijďte vyzkoušet nová vína a zahřát se třeba Bombardinem. Budeme se moc těšit.

Příloha:

Služby

  • pronájem kavárny (sálů)
  • promoce a oslavy narozenin
  • skupinové rezervace
  • společenské akce
  • každý večer pianista k vašemu poslechu

Představuje se Kavárna Slavia

O nás

Jsme tradiční kavárna v srdci historické Prahy. Podáváme českou ale i mezinárodní kuchyni. Na lístku nám nechybí salátové, rybí a masové speciality, které si včetně snídaňového menu můžete objednat již od 8 hodin ráno, kdy se Vám kavárna Slavia otvírá.

Jsme si vědomi historie, která nás ze všech stran obklopuje. Národní divadlo, Karlův most i Pražský hrad. To vše je možné vidět přímo od stolu se šálkem horké kávy ale i sklenkou kvalitního vína.

S úctou k tradičnímu provozu kavárny Slavia nabízíme tento exkluzivní prostor, pro konání různých společenských akcí. Vyhovíme i těm nejnáročnějším klientům. Naše kapacita je cca 500 míst k sezení při propojení všech provozů kavárny Slavia, restaurantu Parnas, Divadelní restaurace a PUB and MUSIC CLUB u Lažanských.

Každý den se na Vás těší náš profesionální klavírista, který pro Vás hraje živě vždy od 17 do 23 hodin. Pravě s tímto programem se stáváme raritou.

...více...

Jsme rádi, že i Vy nám pomáháte vytvářet atmosféru „kavárny domácí pohody“ a necháte „zelený přelud“ obrazu Pijáka absintu přisednout na Váš stůl.

Přijměte srdečné pozvání a zařaďte se po boku osobností!

Jiří Kolář tu psal básně!
Jiří Grossmann povídky!
Jaroslav Seifert tu psal básně!
Jan Zrzavý sbíral inspirace!
Jiří Šlitr skládal písně!
Jiří Krampol tu píše scénáře.
Václav Havel tu sbíral sílu a energii!
Viktor Oliva namaloval pro nás "Pijáka Absintu"!

Že by to byl trošku i náš "šálek kávy"? Víme, že prostředí se nenajíte ani nenapijete, ale jsme přesvědčeni, že dobré prostředí a atmosféra Velké kavárny Slavia jsou příčinou toho, proč do naší kavárny chodí tolik zajímavých a slavných lidí.

Na Národní třídě jsme číslo jedna, a to nejenom adresně. Poloha na rozhraní vltavského nábřeží a Národní třídy umožňuje z oken Velké kavárny Slavia sledovat českou historii. Tím nemyslíme jen výhled na Národní divadlo, Karlův most a Hradčany. Kolem našich oken historie dokonce přímo kráčí (někdy i pluje na loďkách, např. za minulé povodně). Ze stejných oken bylo možné sledovat dne 16. května 1868 položení základního stavebního kamene k Národnímu divadlu, 21. září 1937 zde procházel pohřební průvod prezidenta T. G. Masaryka, 17. listopadu 1989 kolem nás šel průvod studentů začínající sametové revoluce. Seznam našich hostů je jako "kdo je kdo" osobností ze všech sfér života.

Ti všichni přispívají k neopakovatelnému "Duchu" Velké kavárny Slavia.

Zařaďte se po boku osobností!

Naše "káva" VÁM určitě zachutná!

Fotogalerie